diyaliz-logo-adana

HAKKIMIZDA

Dr. Halil İbrahim VARAN diyaliz merkezi 2006 yılından bu yana aynı kadrosuyla  hastalarına hizmet etmektedir.Kalite politikası şirket olarak, hasta ve yakınları, çalışanlar için sürdürülebilir bir çevre güvenliği ve çalışma koşulları sağlamayı amaçlıyoruz. Hemodiyaliz hastalarına güvenilir kalite, üstün performans ve güvenliğinden ödün vermeyen sağlık hizmetlerinin sunulmasını sağlayarak hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek amacımızdır.

Merkezimiz
45+1 Makine, kişiye özel TV 1 uzman doktor, 2 pratisyen doktor, 10 hemşire 6 yardımcı personel, 5 şoför, 1 teknisyen, 1 sekreterle birlikte Adana Çukurova’nın en fazla yatak kapisitesine sahip diyaliz merkezimizde, HD Diyalizi Bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B makinaları ayrı odalarda bulunur. Reverse Osmose ile çalışan su sistemimiz UV endotoksin filtrelidir. 164 KW’lık acil durum jeneratörümüz mevcuttur.

Hizmet
Merkezimiz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. 5 Hasta nakil araçlarımız sizleri adresinizden alır, diyalize getirir ve diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar istediğiniz adrese bırakır.

Merkezimiz SGK ile anlaşmalıdır.